Graham Hill

Відображаються усі з 12 результатів

Показати 9 12 18 24

Graham Hill – німецька компанія, яка спеціалізується на професійній косметиці для чоловіків – догляд за волоссям та бородою.

Зустрічайте вже на ринку України нову чоловічу лінію косметики від ТМ Glynt. У лінійці Graham Hill є все, що потрібно для сучасного чоловіка: засоби для догляду за волоссям, за шкірою голови та тіла, косметика для гоління. Вся косметика Graham Hill виготовляється у Німеччині. Дизайн натхненний легендарним дизайном шолома батька та сина, Грехема та Деймона Хілла: білі лопаті керма лондонського гребного клубу на дуже темній Прусській синяві. Кожен продукт має назву ділянки гоночних трас, в яких перемагав Грехем Хілл: Індіанаполіс, Леман, Монако, Сільверстоун.

Для лінійки продуктів Graham Hill вибрали два вишукані, елегантні та мужні аромати: перший аромат із поєднанням бергамота, водного бамбука, блакитного лотоса, евкаліпта та червоного кедра. Через другий лейтмотив проходить квітковий аромат, що доповнюється дерев’яними нотками, нотками зеленого чаю, жасмину, липи, меду та амбри.

Твій чоловік гідний Graham Hill, спробуй не пошкодуєш!