photo_1516727003284_a96541e51e9c_650x410

Як доглядати за волоссям: ключові принципи

Якщо вам подобається мати здорове та красиве волосся, то вам необхідно відповідально підійти до догляду за ними. Від стану волосся залежить вигляд та самопочуття. У цій статті ми розглянемо ключові принципи догляду за волоссям, щоб вони завжди були здорові та сяючі.
Владислав Жаденов
Владислав Жаденов

Визначте свій тип волосся

Перш за все, необхідно визначити свій тип волосся. Від типу волосся залежить вибір шампуню та кондиціонера. Якщо у вас жирне волосся, то вам підійде шампунь для жирного волосся, якщо сухе – то для сухого, якщо нормальне – то для нормального.

Правильне миття волосся

Під час миття волосся необхідно використовувати теплу воду, оскільки гаряча вода може пошкодити волосся та спричинити лупу. Для миття волосся потрібно брати невелику кількість шампуню та добре його змити. Після миття волосся потрібно використовувати кондиціонер, щоб волосся було більш слухняним та м’яким.

Використовуйте натуральні засоби

Якщо ви прагнете до здорового волосся, то краще використовувати натуральні засоби. Наприклад, для зміцнення волосся можна використовувати масло рицинове або масло жожоба. Для попередження лупи можна використовувати настій з календули або з чайного дерева.

Застосовуйте захисні засоби перед укладанням волосся

Перед тим, як почати укладати волосся феном або різними інструментами, потрібно нанести на волосся захисний засіб. Це допоможе запобігти пошкодженню волосся та збереже їх здоровими та гладкими.

Оберіть правильну щітку для волосся

Щітка, яку ви використовуєте для розчісування волосся, також має велике значення. Не використовуйте металеві щітки, оскільки вони можуть пошкодити волосся та стати причиною появи лупи. Краще використовувати щітки з натуральним ворсом.

Робіть маски для волосся

Маски для волосся – це прекрасний засіб для догляду за волоссям. Вони зміцнюють волосся, живлять їх та роблять більш слухняними. Можна робити маски з масел (олії рицинове, кокосове, авокадо), з меду або йогурту. Маски можна робити раз на тиждень або раз на два тижні.

Здійснюйте регулярний стрижку

Регулярний стрижку – це важливий елемент догляду за волоссям. Він допомагає усувати посічені кінчики та зберігати волосся здоровим. Необхідно стригти волосся кожні 6-8 тижнів, в залежності від стану волосся.

Здійснюйте правильний вибір укладання волосся

Правильний вибір укладання волосся – це також важливий елемент догляду за волоссям. Якщо ви звичайно користуєтесь затискачами, варто спробувати перейти на резинки для волосся. Це допоможе запобігти пошкодженню волосся та збереже їх гладкими. Також можна замінити звичайні затискачі на м’які бантики для волосся, які не травмують волосся.

Правильне миття волосся

Правильне миття волосся – це також дуже важливо. Необхідно мити волосся теплою водою, а не гарячою, щоб не пересушувати волосся. Використовуйте шампунь та кондиціонер для свого типу волосся. Не втирайте шампунь в голову, а просто нанесіть його на волосся та змийте теплою водою.

Запобігайте пошкодженню волосся при сушінні феном

Сушіння феном – це один з основних етапів укладання волосся. Проте, це може також стати причиною пошкодження волосся. Перед тим, як почати сушити волосся феном, нанесіть на волосся захисний засіб. Не сушіть волосся феном до повного висушування, залиште його немного вологим. Не тримайте фен близько до волосся, а тримайте його на відстані.

Використовуйте термозахист перед укладанням волосся плойкою або праскою

При укладанні волосся плойкою або праскою волосся може пошкодитися через високу температуру. Щоб запобігти цьому, використовуйте термозахист перед укладанням волосся. Це допоможе запобігти пошкодженню волосся та збереже їх здоровими.

КОШИК ПОКУПЦЯ
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.