Молекулярне відновлення волосся: незмивна сироватка для молекулярного відновлення волосся.

Молекулярне відновлення волосся: незмивна сироватка для молекулярного відновлення волосся.

МОЛЕКУЛЯРНА ТЕРАПІЯ - унікальний засіб для відновлення пошкодженого волосся. Цей засіб допомагає волоссю, яке зазнало агресивного зовнішнього впливу, стати сильнішим та блискучим.
Владислав Жаденов
Владислав Жаденов

Переваги молекулярного відновлення волосся

Молекулярна терапія має багато переваг для волосся:

✔️ Зміцнює та заповнює внутрішній простір волосяних волокон; ✔️ Відновлює пошкоджену та старіючу структуру волосся; ✔️ Повертає волоссю силу, щільність і робить його слухняним у розчісуванні; ✔️ Чим більше є пошкодженим волосся, тим помітніше відновлювальний та зміцнюючий ефект; ✔️ Відновлює волосся, яке зазнало агресивного впливу навколишнього середовища; ✔️ Сироватка склеює посічені кінчики, і волосся менше сплутується; ✔️ Вона заповнює простір між лусочками кутикули волосся та склеює її, надаючи волоссю здорового блиску.

Спосіб застосування

Молекулярна терапія дуже проста у застосуванні:

  1. Нанесіть на обсушене рушником вологе волосся.
  2. Не змивайте.
  3. Висушіть волосся, як завжди.

Молекулярна терапія – це ідеальний засіб для тих, хто мріє про здорове, сильне та блискуче волосся. Він може допомогти навіть тим, хто зазнав ускладнень внаслідок хімічних реакцій, фарбування або випрямлення волосся. Спробуйте молекулярну терапію сьогодні і насолоджуйтесь красою свого волосся

КОШИК ПОКУПЦЯ
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.