5-ти етапний догляд сприяє зміцненню і збільшенню маси волосся, доглядає структуру, робить його сильним, блискучим і здоровим.

На випадання волосся впливає безліч факторів, один з них неправильно підібраний догляд. Нова лінія BOOSTER створена спеціально для зміцнення та зростання волосся.

До складу серії входять:

1. Сироватка для зміцнення і росту волосся SERUM BOOSTER

Не містить силіконів та сульфатів.

Почніть свій ритуал проти випадання волосся із сироватки Booster. Справжній концентрат сили та зростання, цей догляд перед шампунем відновлює життєву силу та блиск ламкого волосся. Його формула на 88% натурального походження зі стимулюючими активними інгредієнтами зміцнює шкіру голови, сприяючи зростанню здоровішого волосся.

Спосіб застосування: Струсіть пляшку, щоб змішати дві фази. Перед використанням шампуню візьміть 2-3 піпетки сироватки та розподіліть продукт по всій шкірі голови. Злегка помасажуйте та залиште сироватку на 15-20 хвилин. Ретельно промити шампунем. Використовуйте 3 рази на тиждень.

2. Шампунь для зміцнення та росту та зміцнення волосся SOIN LAVANT BOOSTER

Не містить силіконів та сульфатів.

Ідеально підходить для тонкого волосся, позбавленого густоти,  запобігає випадінню волосся відразу після миття. Він м’яко очищає, а його формула на 88% натурального походження стимулює зростання завдяки зміцнюючим рослинним активним інгредієнтам. День за днем ​​волосся стає густішим і міцнішим.

Спосіб застосування: На вологе волосся нанесіть засіб, що очищає. Обережно помасажуйте шкіру голови для активації мікроциркуляції. Ретельно промийте. Використовувати від 1 до 3 разів на тиждень.

3. Маска для зміцнення та росту волосся MASQUE BOOSTER

Не містить сульфатів.

Спеціально розроблена для того, щоб не обтяжувати тонке і тендітне волосся, ця маска забезпечує тривале зволоження волосся і зміцнює його. Збагачена аргановим маслом і маслом інка інчі з регенеруючими і антиоксидантними властивостями, його текстура, що тане, оживляє волокна, роблячи їх м’якими і шовковистими. Ніжно-рожева і злегка ароматизована маска дарує блиск і гладкість вашому волоссю.

Спосіб застосування: Візьміть дозу маски, нанесіть на вимите і ідеально підсушене рушником волосся. Залишіть на 5 хв. Ретельно промийте. Використовувати один чи двічі на тиждень.

 4. Незмивний лосьйон для зміцнення та росту волосся LOTION BOOSTER

Не містить силіконів та сульфатів.

Завдяки зміцнюючим активним інгредієнтам та формулі на 94% натурального походження лосьйон запобігає випадінню волосся та надає високоефективну дію проти втрати густоти. Стимулює та захищає шкіру голови, зміцнює волокна та прискорює ріст здорового волосся. Через 2 місяці використання волосся стане помітно густішим і міцнішим. Лосьйон з доведеною ефективністю поєднує в собі натуральні стимулюючі та антиоксидантні активні інгредієнти, що сприяють регенерації клітин.

Спосіб застосування: Струсіть вміст флакона, розпорошіть від 10 до 15 натискань на шкіру голови. Злегка помасажуйте, щоб засіб проник у шкіру голови і дайте висохнути. Рекомендується щоденне використання протягом 2 місяців один раз на день, переважно вранці, не змиваючи.

5. Вітаміни для росту волосся BOOSTER. [30 капсул]

Вітаміни уповільнюють випадіння волосся і забезпечують волосся всіма елементами, які необхідні для більш здорового та міцного росту. У складі вітамін С, селен, хвощ польовий і капіляр Монпельє, які сприяють гарному балансу волосся та інтенсивно відновлюють його. 

Спосіб застосування: Приймати по 1 капсулі в день, запиваючи великою склянкою води.

Очікуємо на постачання нових продуктів у серпні 2022.

КОШИК ПОКУПЦЯ
Почніть вводити текст, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.