НОВИНИ

Як вибрати гребінець для волосся

Чи може невідповідна гребінець бути причиною поганої укладки або пошкоджених пасом? Фахівці з волосся в один голос кажуть, що таке можливо. Тому, якщо ви хочете виростити здорові і красиві волосся, важливо звернути увагу не тільки на догляд, але і на «пристрій», за допомогою якого ви їх розчісуєте.

Вибір гребінця, відповідного вашому типу волосся – це перший крок до правильного догляду і здоровим локонам. Гребінець або щітка? Вузькі або широкі зуби? Пластик або дерево? Давайте зробимо це по одному кроку за раз.

Гребінець з широкими зубами ідеально підходить для кучерявого і неслухняного волосся. Завдяки тому, що зуби широко розташовані один від одного, пасма досить легко і делікатно розплутати.

Гребінець з вузькими зубцями призначений для прямого волосся. Він призначений для рівномірного поділу волосся і винесення рівного проділу.

Важливу роль відіграє матеріал, з якого виготовлена гребінець або щітка. Так дерев’яні гребінці стануть кращими друзями володарів довгого і густого волосся.  Вироби з металу також відрізняються особливою міцністю і надійністю: вони допомагають розплутати вузли, не вириваючи пасма.

Напевно, найпопулярнішими на сьогоднішній день є силіконові гребінці, які не пошкоджують структуру волосся і делікатно розплутують їх. Але самий невдалий варіант – пластикові щітки для волосся: вони викликають електризацію волосся і навіть можуть деформувати цибулини на голові.

Ще одним істотним моментом є форма. Овальна форма щітки – універсальний варіант практично для всіх типів волосся, які не травмують шкіру і легко розплутують волосся.  Квадратні гребінці не залишають заломів на локонах і ідеально підходять для власниць довгої густої шерсті.

Back to list